Eyüp Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Eyüp tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Eyüp ulaşımı hakkında bilgi veren, Eyüp yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Eyüp tanıtım sayfası.
 
 
Eyüp'e İstanbul'un her yerinden ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Eminönü, Taksim ve Mecidiyeköy'den kalkan İETT ve Özel Halk Otobüsleri ile Eyüp'e ulaşabilirsiniz.

Eyüp gezinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Eyüp için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Eyüp
 
Peki Eyüp hakkında sen neler düşünüyorsun?

 

Eyüp Ulaşım - Yol Tarifi

Siz de Eyüp için bir öneri ekleyin
Pegasus Havayolları
Pegasus Havayolları
1990 yılında Aer Lingus, Silkar Yatırım ve Net Holding'in ortak girişimiyle İstanbul'da kurulan Pegasus Havayolları, Mayıs 1990'da ilk uçuşunu gerçekleştirdi. Pegasus Airlines, iki uçakla başladığı yolculuğunu, bugün iştiraki olan İzAir [Yazının Devamı]

Ordinaryus Tatilyus - 23 Aralık 2010, Perşembe - Yorum Sayısı : 1
 
 
En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
İstanbul'dan Alaçatı ne kadar uzaklıkta? İstanbul Alaçatı Arası Kaç Kilometre? sayfamızı inceleyin, hem mesafe hem de yol tarifi hakkında bilginiz olsun.

Marmaris'te gece hayatı hakkında gezginlerin görüşlerinden faydalanmak için Marmaris Barlar Sokağı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Alternatif bir tatil için gezginlerin Kabak Koyu hakkındaki görüşlerini okuyabilir, kendi görüşünüzü paylaşabilirsiniz.

Seyahat Tüyoları